Mieszkańcy Lubawki przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Impreza odbyła się na rynku.
W tym roku w całej Polsce czytane jest "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. To historia miłości dwojga młodych ludzi pochodzących z różnych klas społecznych.

W Lubawce "Nad Niemnem" czytali uczniowie miejscowej szkoły oraz zaproszeni goście, wśród nich burmistrz Ewa Kocemba.
Akcja Narodowe Czytanie odbywa się pod patronatem pary prezydenckiej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze