W piątek (7 września) mieszkańcy Lubawki będą mogli przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
W tym roku w ramach akcji, w całej Polsce czytane będzie "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. W Lubawce Narodowe Czytanie rozpocznie się o godzinie 19:00 na rynku.
Akcję w Lubawce organizuje MGOK Biblioteka Gminna oraz Zespół Szkół Publicznych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze