Przewodniczący rady gminy Lubawka Wanda Zabiegło chciała dzisiaj (wtorek, 28 czerwca) usłyszeć od Łukasza Prochackiego, dyrektora MGOK, jakie gwiazdy wystąpią podczas Święta Lubawki.
Aktualizacja 29.06.
W nocy na facebookowym profilu Domu Kultury opublikowany został plakat, który prezentujemy poniżej.

Oryginalna informacja
Pytanie padło podczas dzisiejszej sesji. Odpowiedź mogła zaskoczyć. Nazwy zespołów nie padły. Dyrektor poradził przewodniczącej zapoznanie się z plakatami.
Niestety plakatu całej imprezy nie udało nam się znaleźć. Na fecebooku znaleźliśmy jedynie grafiki promujące poszczególnych wykonawców. Wynika z nich, że Święto Lubawki ma się odbyć 16 lipca na rynku w Lubawce. Według informacji na facebook"u impreza rozpocznie się o godznie 13, kalendarz na stronie Urzędu Miasta informuje, że będzie to godzina 14.
Wśród wykonawców będą: Ras Luta (reggae), grupy Horyzont i Exelent oraz Kasia Popowska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze