Reklama

Czynsze w górę

Burmistrz Lubawki Ewa Kocemba wydała zarządzenie, w którym ustaliła nowe czynsze w mieszkaniach komunalnych na terenie gminy. Podwyżka wejdzie w życie 1 lipca.

 

Zarządzenia ustala stawkę bazową czynszu za metr kwadratowy mieszkania. Stawka ta jest obniżana lub podwyższana w zależności od standardu mieszkania. Obecne stawki obowiązują od 1 lipca 2017 roku.

Na terenie miasta Lubawka stawka bazowa czynszu wynosić będzie 5,46 zł, obecnie 4,55 zł. W Chełmsku Śląskim stawka wzrośnie do 5,28 zł, obecnie 4,40 zł. W pozostałych miejscowościach nowa stawka to 4,92 zł, obecnie 4,10 zł. W lokalach socjalnych czynsz wynosić będzie 1,37 zł z metr kwadratowy, obecnie 1,14 zł.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama