Dzisiaj (środa, 24 stycznia) uruchomiony został wyciąg i stok narciarski w Lubawce. Można z nich korzystać od godziny 10 do 16.
Panujące warunki atmosferyczne pozwoliły na uruchomienie tylko dolnej, łagodniejszej części nartostrady. Wyciągiem wjechać można do 8 słupa.
Koszt 10 zjazdów dla dzieci i młodzieży to 15 zł, dla dorosłych 20 zł.
Nadal działa wyciąg dla dzieci, tzw. ośla łączka. Zmienił się jednak cennik. Nadal za trzy godziny (10-13 lub 13-16) trzeba zapłacić 15 zł. Wprowadzono możliwość opłacenia jedynie godziny korzystania z wyciągu. Koszt to 7 zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze