Reklama

Czy Orzeł pokonał Olimpię?

Orzeł Lubawka pojechał dzisiaj na mecz z Olimpią Kowary. Przed tym meczem przeciwnik lubawskiego klubu w tym sezonie nie stracił jeszcze punktu. Jak było dzisiaj?

Od początku był to wyrównany mecz. Obie drużyny miały dobre sytuacje strzeleckie. W końcówce pierwszej połowy (40') bramkę zdobyli gospodarze. Chwilę później mogli powiększyć prowadzenie, ale strzał z rzutu karnego obronił Darek Hołda.

W 56' po szybkim rajdzie wyrównującego gola zdobył Tokarski. W 77' sędzia podyktował drugi w tym meczu rzut karny dla gospodarzy. Tym razem pada bramka. W 90' padła trzecia bramka dla gospodarzy.

Reklama

Olimpia Kowary : Orzeł Lubawka - 3:1 (1:0)

Po czterech kolejkach klasy A drużyna z Kowar ma komplet punktów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Orzeł Lubawka / Piotr Marciniak
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama