Orzeł Lubawka pojechał dzisiaj na mecz z Olimpią Kowary. Przed tym meczem przeciwnik lubawskiego klubu w tym sezonie nie stracił jeszcze punktu. Jak było dzisiaj?
Od początku był to wyrównany mecz. Obie drużyny miały dobre sytuacje strzeleckie. W końcówce pierwszej połowy (40') bramkę zdobyli gospodarze. Chwilę później mogli powiększyć prowadzenie, ale strzał z rzutu karnego obronił Darek Hołda.
W 56' po szybkim rajdzie wyrównującego gola zdobył Tokarski. W 77' sędzia podyktował drugi w tym meczu rzut karny dla gospodarzy. Tym razem pada bramka. W 90' padła trzecia bramka dla gospodarzy.
Olimpia Kowary : Orzeł Lubawka - 3:1 (1:0)
Po czterech kolejkach klasy A drużyna z Kowar ma komplet punktów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze