Dzisiaj (piątek, 23 marca) odbył się czwarty turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt w Marciszowie.
Wyniki:
Gimnazjum Publiczne Marciszów : ZSZiO - 0:2 (20-25, 15-25)
ZSZiO : UKS Amator Marciszów - 0:2 (18-25, 22-25)
UKS Amator : GP Marciszów - 2:0
Skład UKS Amator Marciszów: P. Pikus, A. Bienias, O. Bielak, S. Pancerz, M. Jahołkowska, A. Banaś, R. Michalik. Trener: H. Mazur.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze