Wesołe Podwórka zawitały po raz czwarty w historii do Przedwojowa.
Zamek stanął na podwórku przy świetlicy w Przedwojowie. W zabawie uczestniczyli głównie mieszkańcy sołectwa. Do wspólnego grania w teatrze zaangażowali się rodzice. Samo przedstawienie miało kilka zaskakujących zwrotów akcji wywołanych przez małych aktorów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze