Reklama

Czwarta wygrana żaków

Dzisiaj (niedziela, 27 października) w Szklarskiej Porębie odbył sie turniej żaków (rocznik 2005 i młodsi) w piłce nożnej. Na turniej przyjechały drużyny: Woskar Szklarska Poręba, Piast Dziwiszów, AP MOS Karkonosze Jelenia Góra i dwie drużyny z Olimpii Kamienna Góra.


Ponownie turniej zdominowała pierwsza drużyna Olimpii Kamienna Góra. Młodzi kamiennogórscy piłkarze nie stracili żadnej bramki i wygrali czwarty turniej.

Olimpia I pokonała kolejno drużyny: Olimpii II 3-0, Woskar 1-0, Piast Dziwiszów 2-0 i AP MOS 1-0.

Strzelcami bramek byli: Oskar Wudniak 1, Norbert Zioła 4 i Dawid Haponiuk 2.

Druga drużyna Olimpii przegrała wszystkie mecze zajmując piąte miejsce. W drugiej drużynie grają chłopcy o rok i więcej młodsi od kolegów z pierwszej drużyny.

Skład drużyn Olimpia I: Bartłomiej Polewski, Konrad Jankowski, Patryk Wąs, Oskar Wudniak, Norbert Zioła, Krzysztof Olszak, Dawid Haponiuk. Trener Paweł Nowak.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama