Szachiści UKS Debiut Przedwojów rozegrali dzisiaj (niedziela, 2 grudnia) mecz czwartej rundy trzeciej dolnośląskiej ligi szachowej. Debiut podejmował UKS Skoczek Milicz.
Szachiści z Przedwojowa grali w sali szachowej w budynku przy stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze. Mecz zakończył się wynikiem 1,5 : 3,5. Partię wygrał Wojciech Kmiecik, zremisowała Wiktoria Janikowska, przegrali Wiesław Lipień, Waldemar Maciejewski, Aleksander Wilk.
Kolejny mecz Debiut rozegra 6 stycznia z GLKS Goniec Żarów.
Wynik za stroną Dolnośląskiego Związku Szachowego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze