Reklama

Czujki wręczone

Dzisiaj (środa, 21 grudnia) w gabinecie burmistrza Kamiennej Góry odbyło się wręczenie czujek tlenku węgla.



Urządzenia otrzymały wylosowane osoby (Losowanie czujek), które między 15 listopada a 15 grudnia złożyły w Urzędzie Miasta wypełnioną ankietę związaną z zagrożeniem powodowanym przez czad.

Jak podkreślił Sławomir Graczyk, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej, to pierwsza taka akcja na terenie powiatu kamiennogórskiego. Co roku w Polsce z powodu zatrucia czadem umiera ok. 50 osób, ponad 2 tysiące trafia do szpitala. Czadu nie można wyczuć ani zobaczyć. O rosnącym stężeniu ostrzegają czujki.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama