Dzisiaj (środa, 5 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza podsumowana została tegoroczna edycja akcji "Czujka na straży twojego bezpieczeństwa".
W tym roku ankiety dotyczące wiedzy o zagrożeniach związanych z czadem wypełniło 51 mieszkańców Kamiennej Góry. Ankieta rozdawana była na ulicach miasta, dostępna w ratuszu. Wśród złożonych ankiet wylosowano dziesięć, których autorzy nagrodzeni zostali czujkami czadu.
Czujki wręczył dzisiaj burmistrz Janusz Chodasewicz i komendant straży Sławomir Graczyk. Szczęście w losowaniu mieli: Katarzyna Tobiasz, Joanna Zapała, Marcin Kanter, Andrzej Kacprzyk, Mieczysław Kochman, Czesław Jacoń, Irena Marcinów-Stadnicka, Kazimierz Grobens, Anna Fokt, Gabriela Pozorska.
Podczas podsumowania akcji wystąpiły dzieci z przedszkolnej drużyny pożarniczej z Przedszkola nr 3 w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze