Reklama

Czujka za ankietę - galeria zdjęć

Dzisiaj (środa, 5 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza podsumowana została tegoroczna edycja akcji "Czujka na straży twojego bezpieczeństwa".

 

W tym roku ankiety dotyczące wiedzy o zagrożeniach związanych z czadem wypełniło 51 mieszkańców Kamiennej Góry. Ankieta rozdawana była na ulicach miasta, dostępna w ratuszu. Wśród złożonych ankiet wylosowano dziesięć, których autorzy nagrodzeni zostali czujkami czadu.

Czujki wręczył dzisiaj burmistrz Janusz Chodasewicz i komendant straży Sławomir Graczyk. Szczęście w losowaniu mieli: Katarzyna Tobiasz, Joanna Zapała, Marcin Kanter, Andrzej Kacprzyk, Mieczysław Kochman, Czesław Jacoń, Irena Marcinów-Stadnicka, Kazimierz Grobens, Anna Fokt, Gabriela Pozorska.

Reklama

Podczas podsumowania akcji wystąpiły dzieci z przedszkolnej drużyny pożarniczej z Przedszkola nr 3 w Kamiennej Górze.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama