Reklama

Cztery pudła

W miniony weekend (23-24 listopada) we Wrocławiu odbył się XXIV Memoriał Marka Petrusewicza. Na starcie stanęła Julia Szkarłat.


W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z ponad 20 klubów z Polski i zagranicy. Wywodząca się z Kamiennej Góry J. Szkarłat reprezentowała Śląsk Wrocław.

Zawodniczka, która rozpoczynała pływackie starty na kamiennogórskim basenie, wygrała rywalizację stylem motylkowym na dystansie 50 metrów (czas 28.51) oraz 100 metrów motylkiem (1:03.57). Zajęła drugie miejsce w stylu dowolnym na dystansie 100 metrów (59.87). J. Szkarłat wystartowała również w klubowej sztafecie 4x100 m w stylu zmiennym. Dziewczęta ze Śląska Wrocław wygrały tę konkurencję.

W rywalizacji na 100 m stylem dowolnym i 50 motylkowym Julia pobiła rekordy życiowe.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama