W miniony weekend (23-24 listopada) we Wrocławiu odbył się XXIV Memoriał Marka Petrusewicza. Na starcie stanęła Julia Szkarłat.
W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z ponad 20 klubów z Polski i zagranicy. Wywodząca się z Kamiennej Góry J. Szkarłat reprezentowała Śląsk Wrocław.
Zawodniczka, która rozpoczynała pływackie starty na kamiennogórskim basenie, wygrała rywalizację stylem motylkowym na dystansie 50 metrów (czas 28.51) oraz 100 metrów motylkiem (1:03.57). Zajęła drugie miejsce w stylu dowolnym na dystansie 100 metrów (59.87). J. Szkarłat wystartowała również w klubowej sztafecie 4x100 m w stylu zmiennym. Dziewczęta ze Śląska Wrocław wygrały tę konkurencję.
W rywalizacji na 100 m stylem dowolnym i 50 motylkowym Julia pobiła rekordy życiowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze