W Sycowie odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego strażaków PSP w badmintonie o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.
Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze reprezentowała drużyna w składzie: Waldemar Poręba, Paweł Konopka, Grzegorz Kłębczyk, Adrian Książek i Krzysztof Cisowski.
Badmintoniści z kamiennogórskiej komendy wywalczyli cztery puchary. W grze pojedynczej drugie miejsce zajął Grzegorz Kłębczyk, trzecie Waldemar Poręb. W grze podwójnej wygrali: Waldemar Poręba/Paweł Konopka, drugie miejsce wywalczyli Grzegorz Kłębczyk/Łukasz Musiał (KP PSP Bolesławiec).
źródło: facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze