Reklama

Cztery puchary

W Sycowie odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego strażaków PSP w badmintonie o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

 

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze reprezentowała drużyna w składzie: Waldemar Poręba, Paweł Konopka, Grzegorz Kłębczyk, Adrian Książek i Krzysztof Cisowski.

Badmintoniści z kamiennogórskiej komendy wywalczyli cztery puchary. W grze pojedynczej drugie miejsce zajął Grzegorz Kłębczyk, trzecie Waldemar Poręb. W grze podwójnej wygrali: Waldemar Poręba/Paweł Konopka, drugie miejsce wywalczyli Grzegorz Kłębczyk/Łukasz Musiał (KP PSP Bolesławiec).

źródło: facebook / 998 Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama