Wiosna zbliża się do nas dużymi krokami. Za oknem już jej pierwsze oznaki, choć w kalendarzu nadal mamy zimę.
Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału wszystkie dzieci w wieku 7 ? 12 lat w kolejnym etapie konkursu ?Cztery pory roku? ? wiosna w ogrodzie. Na prace czekamy do 17 marca (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie konkursu 21 marca. Wystawa pokonkursowa w Galerii ?Korytarz? już od 24 marca.
Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania na wok.walbrzych.pl

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze