Wczoraj (wtorek, 29 kwietnia) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt ze szkół podstawowych.
Zawodniczki rywalizowały w biegach na 60 i 600 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzeszowie (przepraszamy za wcześniejszą pomyłkę), która reprezentować będzie powiat w zawodach strefowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze