Dzisiaj (środa, 30 kwietnia) chłopcy ze szkół podstawowych rywalizowali w czwórboju lekkoatletycznym.
Zawody powiatowe rozegrane zostały na stadionie w Kamiennej Górze. Chłopcy walczyli w biegach na 60 i 1000 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która wystąpi na zawodach strefowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze