Informujemy, że akcja związana z elektronicznym znakowaniem psów oraz jednorazowym szczepieniem przeciw wściekliźnie zostanie przeprowadzona do dnia 30 września 2019 r.
Zapraszamy osoby, które wyraziły chęć przystąpienia do w/w akcji o zgłoszenie się wraz ze swoimi zwierzętami do Przychodni Weterynaryjnej ?Doktor Wilczur? prowadzonej przez lekarza weterynarii Barbarę Orszulak - ul. Kamiennogórskiej 9 w Lubawce.
Przy wizycie prosimy o okazanie książeczki zdrowia zwierzęcia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze