Wczoraj (środa, 8 listopada) odbył się pierwszy koncert Czesława Mozila w Kamiennej Górze. Dzisiaj artysta wystąpi ponownie.
Koncerty odbywają się w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza. Początkowo planowany był tylko jeden występ, zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy zaproponowali dodatkowy termin.
Na koncercie artysta prezentuje program "Czesław śpiewa solo act - Nie tak łatwo być Czesławem".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze