Czeski rząd zakwalifikował Polskę do tak zwanej grupy krajów zielonych, czyli takich gdzie zagrożenie epidemiologiczne jest niskie. Oznacza to, że najprawdopodobniej w połowie czerwca Polacy będą mogli podróżować do Republiki Czeskiej.
Do tej pory do ?zielonych? krajów według rządu Czech należały m.in. Grecja, Bułgaria, Chorwacja, Austria, Litwa, Estonia.
Jeżeli sytuacja epidemiologiczna się nie pogorszy to najprawdopodobniej do Czech będzie można wyjechać już bez testów na koronawirusa, ani nie potrzeba będzie przechodzić kwarantanny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze