Dzisiaj (niedziela, 11 lipca) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyła się Czekoladowa Fiesta, zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Czekolady.
Uczestnicy mogli spróbować czekolady i wziąć udział w skromnych warsztatach z jej wykorzystaniem. Dzieci korzystały z płatnych dmuchańców. Na scenie odbywały się koncerty.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze