Reklama

Nowa wystawa w Galerii Centrum. Fotografia Łukasza Wacławskiego

Od dzisiaj w Galerii Centrum oglądać można wystawę fotografii Łukasza Wacławskiego. Prezentowane są dwa rodzaje prac wykonane dzięki zabiegom związanym z czasem i przestrzeniom.

Jak mówi sam autor, na swoich zdjęciach chciał, że czas przemija, a jako fotograf nie musi go zatrzymywać. Stąd seria fotografii wykonanych na długim czasie naświetlania z rozmytymi, poruszającymi się obiektami.

Za przestrzeń odpowiadają czarno-białe zdjęcia wykonane w technice podwójnej ekspozycji bezpośrednio w aparacie.

Reklama

Łukasz Wacławski pasjonuje się fotografią od dzieciństwa. Brał już udział wystawach zbiorowych w ramach Przeglądu Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej.

Obecna wystawa dostępna będzie do końca wakacji.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama