Od dzisiaj w Galerii Centrum oglądać można wystawę fotografii Łukasza Wacławskiego. Prezentowane są dwa rodzaje prac wykonane dzięki zabiegom związanym z czasem i przestrzeniom.
Jak mówi sam autor, na swoich zdjęciach chciał, że czas przemija, a jako fotograf nie musi go zatrzymywać. Stąd seria fotografii wykonanych na długim czasie naświetlania z rozmytymi, poruszającymi się obiektami.
Za przestrzeń odpowiadają czarno-białe zdjęcia wykonane w technice podwójnej ekspozycji bezpośrednio w aparacie.
Łukasz Wacławski pasjonuje się fotografią od dzieciństwa. Brał już udział wystawach zbiorowych w ramach Przeglądu Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej.
Obecna wystawa dostępna będzie do końca wakacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze