Kilkadziesiąt osób obejrzało dzisiaj (niedziela, 3 lutego) pokaz iluzji zaprezentowany w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
Przed kamiennogórzanami zaprezentował się iluzjonista Maciej Eszwowicz. Na scenę, do pomocy w kolejnych sztuczkach, artysta zapraszał dzieci z publiczności. Uczestnicy pokazu razem wykonywali rzeczy z pozoru niemożliwe.
Pokaz iluzji był jedną z propozycji Centrum Kultury w Kamiennej Górze na ferie zimowe.
Ferie w Kamiennej Górze - program

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze