W Kamiennej Górze trwa Cyklofiesta. Impreza dla miłośników rowerowych wycieczek rozpoczęła się nad zalewem, zakończy na stadionie.
Uczestnicy rowerowej imprezy wyruszyli z placu nad zalewem. Wspólnie przejechali ścieżką rowerową do Krzeszowa, gdzie czekała na nich kawa. Po krótkiej przerwie grupa wróciła do Kamiennej Góry. Imprezę zakończy ognisko na stadionie.
Cyklofiesta kończy trzydniowe kolarskie święto w Kamiennej Górze. W piątek w Centrum Kultury można było obejrzeć filmy związane z kolarstwem i uczestniczyć w spotkaniu z podróżnikiem W sobotę, pomimo fatalnych warunków atmosferycznych odbył się wyścig kolarski na dystansie 75 i 150 km.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze