Dzisiaj (środa, 4 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się ćwiczenia z udziałem strażaków.
W pierwszym etapie ćwiczeń uczestniczyli uczniowie. Sprawdzono m.in. prowadzenie działań przy masowym zdarzeniu w jednym z pomieszczeń. Odbyła się również próbna ewakuacja.
Druga część prowadzona była przez strażaków na zewnątrz budynku. Strażacy z PSP Kamienna Góra i OSP Krzeszów sprawdzali m.in. możliwość dostarczenia wody z pobliskiej rzeki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze