18 grudnia (środa) o godzinie 10.00 odbędzie się trening ewakuacji Urzędu Miasta w Kamiennej Górze połączony z działaniem służb ratowniczych.
Ćwiczenia mieć będą na celu przygotowanie pracowników Urzędu Miasta do nagłych zdarzeń na terenie magistratu, sprawdzenie budynku ratusza pod kątem zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz przetestowania urządzeń alarmowych i przeciw dymowych.
W związku z planowanymi ćwiczeniami, w godzinach 10.00-12.00 wystąpić mogą utrudnienia w obsłudze interesantów Urzędu Miasta. Za ewentualne niedogodności przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze