Reklama

Ćwiczenia na Bukówce

Dzisiaj (sobota, 22 lutego) strażacy z pięciu jednostek OSP z terenu gminy Kamienna Góra uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym na Bukówce.

 

W zajęciach prowadzonych przez ratowników WOPR z Wałbrzycha uczestniczyli druhowie z OSP Pisarzowice, OSP Janiszów, OSP Ogorzelec, OSP Leszczyniec i OSP Ptaszków. Instruktorzy przedstawili sprzęt i zasady udzielania pomocy na lodzie. Zasymulowali akcję z wykorzystaniem sań lodowych.

Dzisiejsze szkolenie było drugą częścią zajęć zaplanowanych w ramach dotacji z programu 5000+. W styczniu druhowie brali udział w szkoleniu medycznym. Za tydzień trzecie zajęcia - szkolenie techniczne.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama