Zakażenie koronawirusem potwierdzone zostały w drugim kamiennogórskim szpitalu - Powiatowym Centrum Zdrowia.
Badania potwierdziły zakażenie u 3 osób: pacjenta i dwóch osób personelu. Kolejne badania są wykonywane.
Szpital i działające przy nim poradnie zmieniają sposób działania, udzielane są jedynie świadczenia ratujące życie. Wstrzymane są wszystkie odwiedziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze