Reklama

Coraz mniej azbestu w mieście

W roku 2018 Gmina Miejska Kamienna Góra dzięki środkom finansowym pozyskanym z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz przy własnym udziale finansowym zrealizowała zadanie pn. "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Kamienna Góra".

 

Przedmiotowe zadanie obejmowało zdemontowanie, przetransportowanie oraz zutylizowanie wyrobów azbestowych w ilości 10,46 ton m.in. z dachów budynków mieszkalnych, pomieszczeń gospodarczych, dachów altanek.

Gmina Miejska Kamienna Góra w dalszym ciągu występować będzie o środki finansowe na dalszą realizacje tego typu zadań.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama