Centrum Kultury i Nadleśnictwo Kamienna Góra zapraszają dzieci na wycieczkę do szkółki leśnej w Krzeszowie.
Wycieczka "Co w trawie piszczy?" odbędzie się 16 lipca. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 10.00 na dziedzińcu Centrum Kultury.
Opłata za udział w wycieczce to 5 zł. Zapisy przyjmowane są w Centrum Kultury do 12 lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze