Reklama

Co w lesie huczy?

W piątek (12 kwietnia) na terenie Szkółki Leśnej w Krzeszowie (ul. Betlejemska 17) odbędzie się wiosenne spotkanie z sowami. Jeszcze można zgłosić swój udział.

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 od zajęć plastycznych (nie tylko dla najmłodszych). Później przyjdzie czas na przyswojenie wiedzy o sowach podczas wykładu. Wieczór zakończy nocny spacer po lesie i próba usłyszenia sów. Po powrocie organizatorzy zapraszają na ognisko.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy u Bartka Dymka - [email protected] telefon 605 039 804

Organizatorzy proszą o zaopatrzenie się w lornetkę, latarkę i prowiant na ognisko.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama