W piątek (12 kwietnia) na terenie Szkółki Leśnej w Krzeszowie (ul. Betlejemska 17) odbędzie się wiosenne spotkanie z sowami. Jeszcze można zgłosić swój udział.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 od zajęć plastycznych (nie tylko dla najmłodszych). Później przyjdzie czas na przyswojenie wiedzy o sowach podczas wykładu. Wieczór zakończy nocny spacer po lesie i próba usłyszenia sów. Po powrocie organizatorzy zapraszają na ognisko.
Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy u Bartka Dymka - [email protected] telefon 605 039 804
Organizatorzy proszą o zaopatrzenie się w lornetkę, latarkę i prowiant na ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze