Kilkanaście osób spotkało się dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) pod kamiennogórskim ratuszem. Chwilą ciszy i zapaleniem zniczy uczcili pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Spotkanie było spontaniczną reakcją na wydarzenia w Gdańsku. Wczoraj w Gdańsku, podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas Światełka do nieba, zaatakowany został prezydent Gdańska. Paweł Adamowicz zmarł dzisiaj w szpitalu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze