Wczoraj (sobota, 15 lutego) strażnicy Społecznej Straży Rybackiej odwiedzili brzegi zbiornika Bukówka.
Na lodzie pokrywającym zbiornik wędkowało ok. 30 osób. Temperatura powietrza wynosiła plus 4 stopnie, grubość lodu nie przekraczała 5 cm. W tej sytuacji łatwo mogło dojść do pęknięcia lodu i tragedii.
Społeczna Straż Rybacka PZW Kamienna Góra apeluje do wędkarzy o zachowanie zdrowego rozsądku i nie wchodzenie na tak cienki lód.
Więcej: http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze