Centrum Kultury zmieniło zasady zwiedzania pierwszej wystawy, która odbędzie się w wyremontowanej Galerii Centrum.
Wpis dotyczący wystawy umieszczony w facebooku instytucji oraz na jej stronie internetowej poddany został edycji. Nie ma wyjaśnienia wprowadzonych zmian. Ponieważ pozostała treść wpisów nie zmieniła się, aby poznać nowe zasady trzeba uważnie czytać stare posty.
Wystawę Artystycznego Projektu Fotograficznego "Kamiennogórzanki" będzie można oglądać za darmo (poprzednio bilety miały kosztować 5 zł i 2 zł). Zmieniły się również godziny zwiedzania. Wystawa będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00 (poprzednio 9:00 - 21:00).
Zmiany dokonane zostały dzisiaj rano.
fot. facebook / Centrum Kultury
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze