Pijana para przyjechała rolniczym ciągnikiem po kolejną porcję alkoholu. Zatrzymani zostali na stacji paliw.
Dzisiaj (środa, 26 grudnia) na jedną ze stacji paliw w Kamiennej Górze podjechał ciągnik rolniczy. Z pojazdu wysiedli mężczyzna i kobieta. Z trudem utrzymywali równowagę. W sklepie na stacji kupili alkohol. Świadkowie wezwali policję.
Podczas kontroli okazało się, że ciągnikiem przyjechał 38-latek. W wydychanym powietrzu miał 1,16 mg/l alkoholu, to odpowiednik 2,3 promila. Pasażerką okazała się 37-latka. "Wydmuchała" 1,36 mg/l. Oboje to mieszkańcy gminy Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze