Reklama

Ciągnikiem po alkohol

Pijana para przyjechała rolniczym ciągnikiem po kolejną porcję alkoholu. Zatrzymani zostali na stacji paliw.

 

Dzisiaj (środa, 26 grudnia) na jedną ze stacji paliw w Kamiennej Górze podjechał ciągnik rolniczy. Z pojazdu wysiedli mężczyzna i kobieta. Z trudem utrzymywali równowagę. W sklepie na stacji kupili alkohol. Świadkowie wezwali policję.

Podczas kontroli okazało się, że ciągnikiem przyjechał 38-latek. W wydychanym powietrzu miał 1,16 mg/l alkoholu, to odpowiednik 2,3 promila. Pasażerką okazała się 37-latka. "Wydmuchała" 1,36 mg/l. Oboje to mieszkańcy gminy Kamienna Góra.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama