Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w południe grupa mieszkańców Kamiennej Góry i okolic zgromadziła się w Parku Miejskim w Kamiennej Górze.

Spontaniczne spotkanie odbyło się ku pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zaatakowany podczas 27. finału WOŚP samorządowiec zmarł w poniedziałek, dzisiaj został pochowany.
Uczestnicy spotkania zapalili znicze i poświęcili chwilę na refleksję.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze