Reklama

Chronią i pomagają - również na stoku

Kamiennogórscy policjanci pełnią służbę m.in. na stoku narciarskim. Nie każdy lubi ich obecność, ale dzisiaj z ich pomocy na pewno ucieszyła się jedna z narciarek.

Policjanci zauważyli na stoku leżącą kobietę. Postanowili sprawdzić co się stało. Okazało się, że narciarka doznała urazu kolana. Policjanci udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i razem z ratownikiem narciarskim i obsługą stoku przetransportowali ją na dół stoku. 

- Ta sytuacja to kolejny dowód na to, że policjanci zawsze są gotowi do działania i pomagają potrzebującym, niezależnie od miejsca, w którym pełnią służbę. Zgodnie z mottem chronić i pomagać - mówi mł. asp. Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama