Kamiennogórscy policjanci pełnią służbę m.in. na stoku narciarskim. Nie każdy lubi ich obecność, ale dzisiaj z ich pomocy na pewno ucieszyła się jedna z narciarek.
Policjanci zauważyli na stoku leżącą kobietę. Postanowili sprawdzić co się stało. Okazało się, że narciarka doznała urazu kolana. Policjanci udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i razem z ratownikiem narciarskim i obsługą stoku przetransportowali ją na dół stoku.
- Ta sytuacja to kolejny dowód na to, że policjanci zawsze są gotowi do działania i pomagają potrzebującym, niezależnie od miejsca, w którym pełnią służbę. Zgodnie z mottem chronić i pomagać - mówi mł. asp. Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Reklama
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze