Ponad 80 pracowników pogotowia ratunkowego w Jeleniej Górze nie może pracować. U jednej z ich koleżanek potwierdzono zachorowanie na koronawirusa. Do czasu wyjaśnienia sytuacji teren powiatu kamiennogórskiego będzie wspierało pogotowie z Wałbrzycha.
Osoba, u której potwierdzono koronawirusa nie miała do tej pory objawów choroby. Czuje się dobrze.
Wczoraj (piątek, 17 kwietnia) ratownikom, którzy mieli kontakt z chorą pobrano wymazy. Wyniki badań mają być znane podczas weekendu.
Zespoły pogotowia nadal pracują. Na terenie powiatu kamiennogórskiego działa jeden zespół, wspiera go pogotowie z Wałbrzycha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze