Reklama

Chora w pogotowiu

Ponad 80 pracowników pogotowia ratunkowego w Jeleniej Górze nie może pracować. U jednej z ich koleżanek potwierdzono zachorowanie na koronawirusa. Do czasu wyjaśnienia sytuacji teren powiatu kamiennogórskiego będzie wspierało pogotowie z Wałbrzycha.

 

Osoba, u której potwierdzono koronawirusa nie miała do tej pory objawów choroby. Czuje się dobrze.

Wczoraj (piątek, 17 kwietnia) ratownikom, którzy mieli kontakt z chorą pobrano wymazy. Wyniki badań mają być znane podczas weekendu.

Zespoły pogotowia nadal pracują. Na terenie powiatu kamiennogórskiego działa jeden zespół, wspiera go pogotowie z Wałbrzycha.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama