Muzyka Chopina kojarzy się z fortepianem. O tym jak brzmi na instrumentach strunowych będzie można przekonać się podczas koncertu w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
"Chopin na strunach" to projekt trzech muzyków, skrzypka, gitarzysty i kontrabasisty, którzy spróbują przedstawić muzykę Fryderyka Chopina, tak, jakby był napisana właśnie na ich instrumenty. Projekt tworzą: Maciej Strzelczyk skrzypek jazzowy, Romuald Erenc gitarzysta klasyczny i Piotr Rodowicz kontrabasista jazzowy.
Koncert odbędzie się 3 maja, początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze