Już po raz piąty przy ul. Kombatantów w Lubawce rozświetlona została miejska choinka. Włączeniu oświetlenia towarzyszyły występy.
Choinkę przygotowali pracownicy Zakładu Gospodarki Miejskiej. Oświetlenie włączył zastępca burmistrza Sławomir Antoniewski oraz harcerka. Jej udział nie był przypadkowy. Harcerze rozdawali przy choince Betlejemskie Światełko Pokoju.

Przy rozświetlonej choince wystąpili miejscowi wykonawcy. Nie przestraszył ich nawet padający marznący śnieg.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze