Dzisiaj (sobota, 28 września) w Miszkowicach rozegrany został Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej. Zagrało w nim sześć drużyn złożonych z zawodników i zawodniczek z klas 3 i 4 szkół podstawowych.
Miejscowy klub Dragon Miszkowice wystawił drużynę chłopców i dziewcząt. Również dwie ekipy reprezentowały ULKS Agro z Kluczewa (Wielkopolska). Oba klubu stworzyły dodatkową drużynę dziewcząt. W kategorii chłopców zagrali również piłkarze Orła Lubawka.
Turniej dziewcząt zorganizowany został już po raz szósty, chłopcy rywalizowali po raz czwarty.
W grupie dziewcząt wygrała drużyna z Kluczewa, przed Dragonem i drużyną mieszaną. Natomiast w kategorii chłopców tryumfował Orzeł przed Dragonem i ULKS Agro.
Turniej zorganizowali działacze Dragona Miszkowice z Edwardem Tasiorem na czele.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze