Dzisiaj (sobota, 20 września) w Miszkowicach rozegrany został Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w piłkę nożną.
Turniej dziewcząt zorganizowany został po raz siódmy. W tym roku zagrały drużyny Szczytu Boguszów-Gorce, ULKS Agro z Kluczewa (woj. wielkopolskie) i Dragona Miszkowice. Chłopcy rywalizowali w międzywojewódzkim turnieju w Miszkowicach po raz piąty. W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny Orła Lubawka, Agro Kluczewo i Dragona Miszkowice.
Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 2x7 minut.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze