W szkole w Chełmsku Śląskim rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy przygotowali dwa dni atrakcji.
Dzisiaj (sobota, 9 stycznia) finał WOŚP rozpoczął się od zmagań sportowych. W szkolnej sali gimnastycznej odbywa się turniej dzikich drużyn w siatkówce. Uczestniczy w nim osiem drużyn z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Na kolejne godziny zaplanowano sportowe i taneczne atrakcje. Szczegóły - WOŚP Chełmsko Śląskie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze