W szkole w Chełmsku Śląskim rozpoczął się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aktualizacja 17:08
W kategorii młodzież wygrał Hubert Sajdak, drugie miejsce zajął Hubert Łojko, a trzecie Kacper Stawarz.
W kategorii dorośli wygrał Mariusz Zbrzyzny, drugi był Kamil Bulkiewicz, a trzeci Marcin Sarzyński.
Oryginalna informacja
Jako pierwsi Orkiestrę wspierają sportowcy. Od rana trwa turniej tenisa stołowego. Gra 12 osób. Po południu rozegrany zostanie turniej piłki nożnej.
Sędziuje Mariusz Zbrzyzny.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze