Na rynku w Chełmsku Śląskim ustawiony został pojemnik na plastikowe nakrętki.
Metalowa konstrukcja stoi na rynku przy przystanku autobusowym, w pobliżu domu kultury. Nakrętki wrzucane do ustawionego przez gminę Lubawka pojemnika zostaną sprzedane jako surowiec wtórny. Dochód przeznaczany będzie na potrzeby chorych dzieci z terenu gminy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze