Reklama

Chełmski sztab WOŚP rozpoczął zbiórkę fantów

Działający w Chełmsku Śląskim Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera fanty, które trafią na licytacje.

Sztab zbiera wszystko, co może sprawić komuś radość. Szczególnie rękodzieło, vouchery, książki, gry, gadżety, dekoracje, bilety na wydarzenia.

Fanty można przynosić w tygodniu od 15 grudnia oraz od 7 stycznia. Fanty zbierane są w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim (ul. Rynek 14) oraz w szkole w Chełmsku Śląskim (ul. Kolonia 14) w godzinach pracy tych instytucji.

Kontakt i informacje pod numerem tel. : 75 74 22 197 wew. 2 (WDK Chełmsko Śląskie).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama