Wczoraj (piątek, 14 czerwca) społeczność szkoły w Chełmsku Śląskim zaprosiła na niezwykłe przedstawienie.
Uczniowie kończący szkołę, podobnie jak w latach ubiegłych, zaprezentowali poloneza. Polski taniec zaprezentowany zostal w niepowtarzalnej scenografii, która witała gości już przy wejściu do szkoły. Tegoroczną nowością był występ młodszych uczniów poprzedzający główny taniec.
fot. Anna Andrejczuk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze