Pierwsi chętni zadeklarowali dzisiaj (sobota, 6 kwietnia) chęć wstąpienia do Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce.
Lubawscy strażacy ogłosili nabór do jednostki. Na chętnych czekali dzisiaj. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na sobotę (13 kwietnia) na godzinę 15:00.
Chętni do służby, zanim wyjadą do pierwszej akcji, muszą przejść badania i przeszkolenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze