Dzisiaj (środa, 10 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się pierwsza część akcji Zostań dawcą szpiku! Kolejna możliwość zgłoszenia gotowości pomocy innym już w poniedziałek (15 kwietnia).
Dzisiaj od godziny 10 do 15 uczniowie ZSZiO czekali na osoby chcące zgłosić gotowość zostania dawcami szpiku. Z takiej możliwości mógł skorzystać każdy, nie tylko uczniowie i pracownicy szkoły. Wystarczy wypełnić dokumenty i zostawić próbkę śliny. Z możliwości skorzystało 18 osób.
Druga część akcji w poniedziałek. Zgłaszać będzie się można od godziny 8 do 15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze