Reklama

Chcą być dawcami

Dzisiaj (środa, 10 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się pierwsza część akcji Zostań dawcą szpiku! Kolejna możliwość zgłoszenia gotowości pomocy innym już w poniedziałek (15 kwietnia).

 

Dzisiaj od godziny 10 do 15 uczniowie ZSZiO czekali na osoby chcące zgłosić gotowość zostania dawcami szpiku. Z takiej możliwości mógł skorzystać każdy, nie tylko uczniowie i pracownicy szkoły. Wystarczy wypełnić dokumenty i zostawić próbkę śliny. Z możliwości skorzystało 18 osób.

Druga część akcji w poniedziałek. Zgłaszać będzie się można od godziny 8 do 15.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama