W Lubawce rozegrany zostanie charytatywny turniej piłki nożnej. Trwają zapisy do zawodów.
Turniej rozegrany zostanie 22 lutego w hali łukowej przy szkole. O godzinie 10:00 rozpocznie się rywalizacja trójek dzieci w kategoriach 2017 i młodsi oraz 2014 i młodsi, od godziny 12:00 zagrają trójki dzieci z rocznika 2011 i młodsi, a od godziny 14:00 rozgrywki seniorów w formule 5+1.
Wpisowe dla uczestników dziecięcych wynosi 10 zł od osoby, natomiast udział seniorów oparty jest na dowolnej wpłacie charytatywnej. Oba turnieje rozgrywane będą w formule fair play.
Celem zawodów jest wsparcie zbiórki na zakup wózka inwalidzkiego dla Kasi Kaczor.
Trwają zapisy drużyn - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzcFntoE9X3lmRY94JYdagT8Iqoogboy-9I5aHw94oZoswRw/viewform
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze